کامل ترین کاربردی ترین بروز ترین جامع ترین دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد

معرفی دوره آموزشی نقشه برداری هوایی
مسترپی برگزارکننده دوره نقشه برداری هوایی

دوره نقشه برداری هوایی

ویژگی های دوره آموزش نقشه برداری هوایی با پهپاد

مجتمع آموزشی نگاه آسمان

آزمون عملی و تئوری

ناهار به همراه دو میان وعده

5 روز از 8 صبح تا 6 عصر به مدت 53 ساعت

گزارش-جامع-دوره-حضوری-نقشه-برداری-با-پهپاد-معدن-مس-استان-کرمان
گزارش-جامع-دوره-حضوری-نقشه-برداری-هوایی-با-پهپاد-کارخانه-معدن-مس
گزارش-جامع-دوره-حضوری-نقشه-برداری-هوایی-با-پهپاد،-هفتم-لغایت-یازدهم-خرداد-ماه
گزارش-جامع-دوره-حضوری-نقشه-برداری-با-پهپاد-معدن-مس-استان-کرمان

دوره نقشه برداری هوایی در یک نگاه

آکادمی آموزشی مسترپی با تکیه بر دانش روز و هم‌چنین تجربه 6 ساله در زمینه نقشه برداری به وسیله پهپاد، دوره آموزش حضوری نقشه برداری با پهپاد را برگزار می کند.

دوره حضوری نقشه برداری هوایی این فرصت را فراهم می کند تا افراد فعال در زمینه نقشه برداری بتوانند از دانش و تکنولوژی روز دنیا بهره مند شوند و تمامی نکات و مهارت های لازم برای ورود به بازار کار بیاموزند. دوره حضوری آموزش نقشه برداری هوایی با پهپاد از جمله  تخصصی ترین دوره‌های  مجموعه مسترپی می‌باشد. در دوره حضوری نقشه برداری هوایی(فتوگرامتری و اصول آن)، سعی بر آن است که بدون بیان مباحث اضافی، تمام آنچه شما نیاز دارید، ببیان شود. در ادامه به تشریح سرفصل های دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد خواهیم پرداخت.

مطالعه بیشتر بستن

در دوره نقشه برداری هوایی با پهپاد مسترپی چه یاد خواهید گرفت

پنج روز دوره با مسترپی

روز اول . . .

در روز اول دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد مباحث ساختار شناسی ظاهری و داخلی پهپاد های نقشه برداری پرداخته می شود و پس از آن دانشجویان با نرم افزار های مدیریت پرواز پهپاد آشنا شده و . . . 

تمامی تنظیمات این نرم افزار ها را برای پرواز ایمن و بهینه آموزش می بینند. ارائه قوانین و قیمت پروازی پهپاد و مناطق پرواز ممنوع کل کشور نیز از فعالیت های روز اول خواهد بود.

مطالعه بیشتر بستن

روز دوم . . .

روز دوم دوره حضوری نقشه برداری هوایی به بیان مباحث تکمیلی نرم افزار های مدیریت پرواز پرداخته و تمامی تنظیمات و پارامتر های طراحی مسیر پرواز را در شرایط مختلف به طور دقیق محاسبه خواهیم نمود.در ادامه به بیان پارامتر های دوربین مورد استفاده در پهپاد پرداخته و . . .

تنظیمات لازم، نحوه محاسبه و ارتباط میان هر یک از پارامتر ها تشریح خواهد شد. تنظیم پارامتر هایی از جمله شاتر، ایزو و اپرچر را به صورت دقیق و تحت شرایط جوی مختلف مورد بررسی قرار گرفته می شود. تهیه تصاویر هوایی با کیفیت و مناسب، اصولی ترین قدم برای تهیه خروجی های با دقت بالا می باشد

مطالعه بیشتر بستن

روز سوم . . .

پس از آشنایی با نرم افزار و یادگیری محاسبه پارامتر های طراحی پرواز و تنظیم مناسب و صحیح پارامتر های دوربین، در این بخش از دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد می بایست یک منطقه آموزشی را تحت نظارت مدرس دوره، نقشه برداری کنید.

این پروژه عملی شامل طراحی مسیر بهینه پروازی و هم چنین تنظیم پارامتر های دوربین متصل به پهپاد با توجه به شرایط جوی روز می باشد. طراحی ها و تنظیمات توسط کارآموز انجام شده و پهپاد به پرواز درخواهد آمد و نقشه برداری منطقه آغاز خواهد شد. این پروژه به عنوان آزمون عملی کارآموز در نظر گرفته خواهد شد.

مطالعه بیشتر بستن

روز چهارم . . .

در روز چهارم از دوره نقشه برداری با پهپاد، صفر تا صد مباحث نقاط کنترل از جمله نحوه چیدمان نقاط کنترل و تمامی باید ها و نباید های نقطه کنترل تدریس می شود.

در ادامه بخش اول مرحله پردازش تصویر دوره آغاز خواهد شد. معرفی و آشنایی با نرم افزار پردازش تصویر، وارد نمودن تصاویر هوایی گرفته شده، وارد کردن نقاط کنترل، اجرای عملیات مچینگ، مشخص کردن نقاط گره ای در تصاویر و تمامی مطالب و مباحث در ارتباط با توجیه نسبی تصاویر در نرم افزار به طور کامل تدریس خواهد شد.

مطالعه بیشتر بستن

روز پنجم . . .

در روز آخر از دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد، مباحث تکمیلی توجیه نسبی را جمع بندی و تصاویر مرتبط به پروژه را در نرم افزار بهینه سازی کرده تا به دیتا با کمترین 

پارالاکس و مثلث بندی هوایی برسد. تهیه خروجی ابر نقطه متراکم، مدل رقومی ارتفاعی، آموزش تهیه مدل سه بعدی از پروژه و گرفتن تمامی خروجی های مورد نیاز، از دیگر بخش های دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد می باشد. در انتهای دوره نیز زمانی برای پرسش و پاسخ و رفع اشکال برای کارآموزان در نظر گرفته خواهد شد.

مطالعه بیشتر بستن

ارتباط با بازار کار . . .

پس از گذراندن دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد، ارتباط شما با آکادمی آموزشی مسترپی فطع نشده و کارآموزان می توانند در فضایی صمیمی با مدرس دوره ارتباط داشته و به تبادل تجربه در بازار کار بپردازند. این دوره آغاز راهی برای تربیت نیرو متخصص و ورود به بازار کار خواهد بود.

مدرس دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد

مهندس مصطفی کرمی مدرس دوره حضوری آموزش نقشه برداری هوایی با پهپاد، دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در گرایش فتوگرامتری می‌باشند. ایشان از سال 1395 به طور تخصصی فعالیت خود را در حوزه نقشه برداری هوایی آغاز نموده و بیش از 100 هزار هکتار رزومه در خصوص پروژه های پهپادی در مناطق مختلف کشور به وسیله پهپاد های مولتی روتور، بال ثاببت و VTOL را داشته اند. همچنین  فعالیت های خود را در حوزه آموزش از سال 1398 آغاز نموده و با شرکت ها و سازمان های متعددی همکاری نموده اند. برگزاری بیش از هشتاد و سه دوره حضوری آموزش نقشه برداری هوایی با پهپاد، مسئول، مربی آموزشی و سرپرست پروژه های نقشه برداری هوایی و افتخار تدریس و تجهیز بسیاری از شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی جهت راه اندازی واحد نقشه برداری هوایی از جمله فعالیت های تخصصی ایشان می باشد.

آموزش خلببانی پهپاد

تحلیل سخت افزاری، آموزش نرم افزاری و معرفی کامل پهپاد هایی نقشه برداری(تئوری)

آموزش پرواز با پهپاد های نقشه برداری(عملی و میدانی)

آموزش فتوگرامتری پهپاد مبنا و برداشت میدانی در قالب تعریف پروژه در دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد(عملی میدانی)

آموزش پردازش نهایی ، تولید تولید نقشه و تحلیل دیتاها در قالب تعریف پروژه(کامپیوتری)

تهیه توپوگرافی خروجی های اولیه جهت تولید نقشه های جامع(کامپیوتری)

تهیه مدل سه بعدی و ویدیو از منطقه پروژه(کامپیوتری)

تسلط کامل به بخش عملیات زمینی و ایجاد نقاط کنترل(عملی میدانی)

کسب مهارت و اعتماد به نفس کافی جهت پرواز بهینه و استاندارد برای تهیه تصاویر(عملی میدانی)

انجام مرحله پردازش به صورت اصولی و استاندارد و تهیه خروجی های اولیه فتوگرامتری نظیر ارتوموزاییک، DEM و 3D model(تئوری  کامپیوتری)

کسب اطلاعات مفید و کامل تئوری در خصوص علم نقشه برداری هوایی و نقش پهپاد ها در این حوزه در ذوره آموزشی حضوری نقشه برداری با پهپاد(تئوری)

 

آشنایی با پارامتر های دوربین در دوره آموزش حضوری نقشه برداری با پهپاد

برای تهیه تصاویر هوایی مناسب نقشه برداری می بایست تنظیمات دوربین و اجرای آن را شناخته و در شرایط گوناگون، تنظیمات مناسب را اعمال کنیم. در دوره حضوری نقشه برداری هوایی در ابتدا به دوربین و تنظیمات آن برای تهیه یک تصویر مناسب می پردازیم. در این بخش به صورت تخصصی به معرفی انواع خطاهای تصویر،(خطای اعوجاج مماسی، شعاعی و عوامل ایجاد کننده آن مانند عدسی ها و یا نحوه نادرست تصویربرداری که منجر به این خطاها می شود) به طور کامل پرداخته ایم.

مباحثی مانند حالات مختلف تنظیمات دوربین در تصویر برداری مانند مد تصویربرداری Manual، Auto، S، TV، AV و همچنین تاثیرات ماژول‌‌هایی مانند RTK و PPK بر روی پارامتر ها و تصاویر را به صورت کاربردی و پروژه محور بیان کرده ایم.

در دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد به طور ویژه به پارامتر های لحظه تصویربرداری و معرفی و تنظیم هر کدام از پارامتر ها از جمله ISO، Shutter speed، …. پرداخته شده و این پارامتر ها را در شرایط گوناگون آب و هوایی بررسی کرده ایم.

در آموزش حضوری نقشه برداری هوای با پهپاد که یکی از جامع ترین دوره های این حوزه می باشد به تعریف علمی GSD و مقیاس چگونگی محاسبه GSD و به دنبال آن محاسبه پارامتر ارتفاع پرواز و عوامل موثر در ارتفاع پرواز و چگونگی انجام تنظیمات دوربین،(اندازه GSD، اندازه CMOS، فاصله کانونی و زاویه دید دوربین متصل به پهپاد) به صورت تئوری و عملی پرداخته شده است.

نرم افزارهای طراحی مسیر پرواز و مدیریت پهپاد در آموزش حضوری نقشه برداری هوایی

به منظور کنترل و مدیریت پرواز پهپاد، می بایست یک رابط کاربردی میان ما و پهپاد وجود داشته باشد. این رابط کاربری می تواند نرم افزار های مدیریتی باشند که توسط کمپانی های سازنده پهپاد معرفی شده باشد. این نرم افزارها تنظیمات و امکانات گوناگونی را برای ناوبری پهپاد در اختیار کاربران پهپادی قرار خواهند داد. حال در دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد، به طور کامل چندین نرم افزار مدیریت پرواز را معرفی کرده و تعاریف، ایجاد، تنظیم و طراحی های مسیر پروازی پهپاد را در نرم افزار به صورت تئوری و عملی مورد بحث قرار خواهیم داد. در دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد مسترپی، نرم افزار های طراحی پرواز در سیستم عامل های android و ios مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

نقطه کنترل در دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد

پس از شناخت و تسلط بر تنظیمات دوربین و هم چنین یادگیری و تقویت مهارت پرواز و شناخت نرم افزار های مدیریت پرواز، می بایست نقاطی را بر روی سطح پروژه ایجاد کنیم. در دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد به نحوه پیاده سازی نقاط، ابعاد و اندازه های نقاط کنترل، مکان های مناسب برای ترسیم نقاط کنترل، تعداد نقاط کنترل مورد نیاز برای انواع پروژه ها، رنگ های مناسب برای ترسیم نقاط کنترل، هم چنین مناطقی که نباید در آن نقاط کنترل ترسیم شود و تمامی باید ها و نباید ها در خصوص نقاط کنترل را به طور علمی بحث کرده و در پروژه تعریف شده برای شرکت کنندگان دوره پیاده سازی می کنیم.

 • دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد، از جمله دوره ها و مهارت هایی است که شامل چندین مهارت می باشد. مهارت هایی از جمله:
 • مهارت در خلبانی پهپاد
 • یادگیری نرم افزار های کنترل پهپاد و طراحی مسیر های پروازی
 • پیاده سازی نقاط مناسب در منطقه و محدوده پروژه 
 • آشنا بودن یا علم نقشه برداری هوایی(فتوگرامتری) به منظور تنظیم ارتفاع صحیح پرواز پهپاد 
 • آشنایی و تسلط بر دوربین ها برای ثبت تصاویر هوایی مناسب

  داشتن مهارت کافی برای انجام پردازش ها و گرفتن خروجی های نهایی

  بنابراین فردی که در دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد شرکت می کند، عملا پکیجی از مهارت های لازم برای ورود به بازار کار و انجام پروژه های نقشه برداری هوایی با پهپاد را یاد میگیرد. انجام یک پروژه کاملا عملی از صفر تا صد در حضور مدرس دوره، شما را یک گام بزرگ برای ورود به بازار کار جلو خواهد انداخت. پشتیبانی شما توسط مدرس پس از اتمام دوره و ارتباط ایشان با دانشجویان و امکان پرداخت اقساطی دوره نیز از دیگر ویژگی های دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد می باشد

  در آموزش حضوری نقشه برداری هوای با پهپاد که یکی از جامع ترین دوره های این حوزه می باشد به تعریف علمی GSD و مقیاس چگونگی محاسبه GSD و به دنبال آن محاسبه پارامتر ارتفاع پرواز و عوامل موثر در ارتفاع پرواز و چگونگی انجام تنظیمات دوربین،(اندازه GSD، اندازه CMOS، فاصله کانونی و زاویه دید دوربین متصل به پهپاد) به صورت تئوری و عملی پرداخته شده است.

  نرم افزارهای طراحی مسیر پرواز و مدیریت پهپاد در آموزش حضوری نقشه برداری هوایی

  به منظور کنترل و مدیریت پرواز پهپاد، می بایست یک رابط کاربردی میان ما و پهپاد وجود داشته باشد. این رابط کاربری می تواند نرم افزار های مدیریتی باشند که توسط کمپانی های سازنده پهپاد معرفی شده باشد. این نرم افزارها تنظیمات و امکانات گوناگونی را برای ناوبری پهپاد در اختیار کاربران پهپادی قرار خواهند داد. حال در دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد، به طور کامل چندین نرم افزار مدیریت پرواز را معرفی کرده و تعاریف، ایجاد، تنظیم و طراحی های مسیر پروازی پهپاد را در نرم افزار به صورت تئوری و عملی مورد بحث قرار خواهیم داد. در دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد مسترپی، نرم افزار های طراحی پرواز در سیستم عامل های android و ios مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

  نقطه کنترل در دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد

  پس از شناخت و تسلط بر تنظیمات دوربین و هم چنین یادگیری و تقویت مهارت پرواز و شناخت نرم افزار های مدیریت پرواز، می بایست نقاطی را بر روی سطح پروژه ایجاد کنیم. در دوره حضوری نقشه برداری با پهپاد به نحوه پیاده سازی نقاط، ابعاد و اندازه های نقاط کنترل، مکان های مناسب برای ترسیم نقاط کنترل، تعداد نقاط کنترل مورد نیاز برای انواع پروژه ها، رنگ های مناسب برای ترسیم نقاط کنترل، هم چنین مناطقی که نباید در آن نقاط کنترل ترسیم شود و تمامی باید ها و نباید ها در خصوص نقاط کنترل را به طور علمی بحث کرده و در پروژه تعریف شده برای شرکت کنندگان دوره پیاده سازی می کنیم.

پس از کسب مهارت های لازم در دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد، یک پروژه عملی شبیه ساز پروژه های بازار کار از جانب مدرس دوره برای شرکت کنندگان تعریف می شود. شرکت کنندگان می بایست تمامی مباحث تدریس شده را پیاده سازی کرده و با طراحی مسیر پروازی مناسب، پهپاد را هدایت کرده و منطقه مورد نظر را نقشه برداری کنند.

مواردی که شرکت کنندگان دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد بر روی پروژه پیاده سازی می کنند به شرح زیر است:

 • دریافت پارامترهای پروژه از کارفرما شامل نوع خروجی، دقت آنها و …
 • توضیحاتی جامع در خصوص مجوزها (مجوز پرواز، مجوز خلبانی، مجوز پهپاد) و نحوه اخذ آن (بایدها و نبایدها)
 • بازدید و بررسی دقیق میدانی از منطقه جهت اجرای پروژه
 • بررسی موانع پرواز
 • طراحی پرواز براساس کیفیت خروجی های مورد نیاز کارفرما
 • پیاده سازی عملی نقاط کنترل
 • پرواز پهپاد و تهیه تصویر
 • نرم افزار Pix4d Mapper و نرم افزار AgisoftMetashape و نرم افزار Trimble Inpho
 • برشمردن مزایا، ویژگی ها و معایب هر یک از آنها
 • آموزش کامل پردازش و تحلیل، با استفاده از نرم افزارقدرتمند AgisoftMetashape انجام می گردد.
 • آموزش نرم افزار قدرتمند GlobalMapper
 • آموزش خروجی توپوگرافی ارتوفوتو (ارتوموزائیک)
 • نحوه وارد کردن تصاویر
 • نحوه بررسی کیفیت تصاویر
 • نحوه توجیه نسبی تصاویر و تنظیم پارامترهای آن
 • نحوه تغییر سیستم مختصات
 • نحوه وارد کردن نقاط کنترل و تنظیمات آن
 • نحوه توجیه مطلق و نکات مربوط به آن
 • نحوه بررسی دقت و صحت نقاط کنترل و روش های آن
 • نحوه تهیه ابرنقطه متراکم و تنظیم پارامترهای آن
 • نحوه کلاس بندی و ویرایش ابر نقاط
 • نحوه تهیه انواع خروجی ها شامل DSM، DEM، Ortho Photo، ۳D Model و Video

در دوره آموزشی حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد سعی شده تا با تنظیم یک زمان بندی منطقی، تمامی سرفصل های مورد نیاز در دوره نقشه برداری هوایی گنجانده شود. سرفصل های دوره حضوری نقشه برداری هوایی(فتوگرامتری پهپاد مبنا) را در زیر برای شما آورده ایم.

 • (CMOS، ابعاد سنسور، فاصله کانونی، عدسی، Rolling Shutter، بدنه و …) معرفی و آشنایی با هندسه و اجزاء دوربین
 • معرفی و تفاوت های دوربین های متریک و غیرمتریک
 • شیوه تصویربرداری
 • تعریف اجزاء تصویر (سایز پیکسل، رزولوشن، نویز تصویر و …)
 • تفاوت های ماهیت هندسی و کیفی تصویر
 • معرفی انواع خطاهای تصویری (خطاهای اعوجاج شعاعی و مماسی و عوامل ایجادکننده آنها از جمله عدسی ها، شیوه ی اخذ تصویر و سیستم تصویر مرکزی، خطای کشیدگی تصویر ناشی از سرعت پرنده و سرعت شاتر دوربین، خطای عدم تعامد و مرکز تصویر به علت استحکام پایین هندسه تصویر (بر شمردن عوامل ایجاد کننده خطاها و راه حل های عملی و روش های برطرف سازی آنها با ذکر نکته های کلیدی)

  • تعریف GSD و مقیاس
  • چگونگی محاسبه GSD براساس مقیاس
  • چگونگی محاسبه ارتفاع پرواز، عوامل موثر بر ارتفاع پرواز و انجام بهترین تنظیمات (ابعاد GSD، ابعاد CMOS، فاصله کانونی، زاویه دید دوربین)
  • تاثیر ماژول PPK & RTK بر پارامترهای پروازی
  • محاسبه مقدار سرعت شاتر دوربین و انجام بهترین تنظیمات
  • محاسبه سرعت پرواز پهپاد با توجه به المانهای دیگر
  • تنظیمات ISO دوربین و انجام بهترین تنظیمات

  (AV، TV، S، MANUAL، AUTO) توضیح حالات مختلف تنظیمات دوربین و تصویربرداری

  آموزش نرم افزار‌های کنترل پرواز و پردازش تصویر

  (موارد فوق برای دو حالت وجود یا عدم وجود ماژول PPK & RTK بررسی می گردد.)

  سر فصل‌های بعد از تعریف پروژه

  • دریافت پارامترهای پروژه از کارفرما شامل نوع خروجی، دقت آنها و …
  • توضیحاتی جامع در خصوص مجوزها (مجوز پرواز، مجوز خلبانی، مجوز پهپاد) و نحوه اخذ آن (بایدها و نبایدها)
  • بازدید و بررسی دقیق میدانی از منطقه جهت اجرای پروژه
  • بررسی موانع پرواز
  • طراحی پرواز براساس کیفیت خروجی های مورد نیاز کارفرما
  • پیاده سازی عملی نقاط کنترل
  • پرواز پهپاد و تهیه تصویر
  • نرم افزار Pix4d Mapper و نرم افزار AgisoftMetashape و نرم افزار Trimble Inpho
  • برشمردن مزایا، ویژگی ها و معایب هر یک از آنها
  • آموزش کامل پردازش و تحلیل، با استفاده از نرم افزارقدرتمند AgisoftMetashape انجام می گردد.
  • آموزش نرم افزار قدرتمند GlobalMapper
  • آموزش خروجی توپوگرافی ارتوفوتو (ارتوموزائیک)
  • نحوه وارد کردن تصاویر
  • نحوه بررسی کیفیت تصاویر
  • نحوه توجیه نسبی تصاویر و تنظیم پارامترهای آن
  • نحوه تغییر سیستم مختصات
  • نحوه وارد کردن نقاط کنترل و تنظیمات آن
  • نحوه توجیه مطلق و نکات مربوط به آن
  • نحوه بررسی دقت و صحت نقاط کنترل و روش های آن
  • نحوه تهیه ابرنقطه متراکم و تنظیم پارامترهای آن
  • نحوه کلاس بندی و ویرایش ابر نقاط
  • نحوه تهیه انواع خروجی ها شامل DSM، DEM، Ortho Photo، ۳D Model و Video

  در پایان دوره حضوری فتوگرامتری و اصول آن

  در انتهای هر دوره‌ای که شرکت می‌کنید، از خودتون می‌پرسید که چی یاد گرفتیم؟

  در انتهای دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد(فتوگرامتری پهپاد مبنا)، شما سرفصل های بالا را به طور کامل یاد خوهید گرفت. این سرفصل ها باعث میشن تا موارد زیر رو متوجه بشین و در پروژه های آینده خودتون پیاده سازی کنید.

  1. یادگیری مفاهیم و اصول فتوگرامتری و نقش پهپاد ها
  2. شناخت و یادگیری نرم افزار های کنترل پرواز پهپاد
  3. شناخت و یادگیری نرم افزار های نقشه برداری توسط پهپاد
  4. آموزش عملی پرواز با پهپاد های نقشه بردار در سایت اختصاصی پرواز
  5. انجام برداشت های میدانی در قالب پروژه در قسمت عملی دوره آموزشی نقشه برداری هوایی
  6. یادگیری و انجام پردازش های نهایی بر روی تصاویر گرفته شده از پهپاد، که به تهیه نقشه و یا تحلیل داده ها منجر می‌شود.
  7. تهیه توپوگرافی و تهیه خروجی های اولیه جهت تولید نقشه های جامع و تولید انیمیشن از منطقه

  ارزیابی و عملکرد شما از دوره حضوری نقشه برداری هوایی با پهپاد

  انجام یک پروژه عملی در طول دوره، موجب این میشه که شما خودتون رو محک بزنید و با نقاط قوت و ضعفتون، پیش از ورود به بازار کار آشنا بشید. این پروژه یک امکان ارزیابی و ببررسی عملکرد خودتون ددر دوره حضوری نشه برداری هوایی با پهپاد هست. آکادمی مسترپی نیز سعی دارد با تعامل با مهارت آموزان پس از اتمام دوره حضوری نقشه برداری هوایی، شما را در ادامه مسیر تخصصی تان همراهی کند

جهت ثبت نام از جدول زیر اقدام نمایید

استان
عنوان دوره
تاریخ شروع
آدرس
مبلغ شهریه
انتخاب
تهران
دوره حضوری نقشه برداری هوایی
28 فروردین
سالن آموزش مجتمع رباتیک هوایی نگاه آسمان
15,000,000

پیش ثبت نام شرکت در دوره حضوری خلبانی