مراحل خرید و مشاهده

دوره های تکنیک های پرواز

درباره تکنیک های پرواز بیشتر بدانید

در کار فتوگرامتری پهپاد مبنا از ابزارهایی مانند جی پی اس، پهپاد، نرم افزار پرواز و پردازش استفاده می شود در کنار آن یک سری منابع علمی وجود دارد که به ما یاد می‌دهد چطور از ابزارهای مان استفاده کنیم ولی در هر کسب و کار مواردی وجود دارد که با نام فوت کوزه گری از آنها یاد می شود و دقیقاً مستقل از علم و ابزار است.
سه تا فوت کوزه گری برای شما طراحی شده که هرکدام برایتان دنیای از مهارت را به ارمغان می‌آورد.

دوره بهینه سازی پرواز

دو تیم پهپادی را در نظر بگیرید تجهیزات و شرایط برابری دارند چرا یکی از این دو تیم با هر باطری ۳۵ هکتار پرواز می کند و دیگری ۲۵ هکتار؟

دوره تنظیمات دوربین

چطور میشود که تصویر یکی از این دو تیم کیفیتش بالا است و راحت پردازش تصویر انجام می‌شود ولی تیم دیگر تصویرش …

دوره مناطق کوهستانی

این دوره مخصوص تغییرات ارتفاعی ناگهانی مثل معادن است خیلی‌ها می‌گویند چرا پروژه‌ها گپ دارد و یا اینکه نمی‌توانیم از کوه بالا برویم و باید از پایین پرواز کنیم جواب همه این سوالات پیش ماست.

سوالات متداول

فرق این دوره ها با فتوگرامتری و اصول آن چیست؟

پایه ای ترین دوره ای که باید آن را بگذرانید دوره فتوگرامتری و اصول آن است و بعد از گذشت مدتی از حضور شما در بازار کار با چالش هایی مواجه می شوید که این دوره به شما کمک می کند

دوربین ها یکی هستند چرا می گویید تصویرشان متفاوت است؟

دوربین ها یکی هستند ولی مجموعه از خطاها با تنظیم اشتباه دوربین وارد تصویر میشود برای مثال کشیدگی غیر استاندارد یا نویز زیاد یا عمق میدان کم که هر کدام به تنهایی پروژه شما را خراب میکند

گپ یعنی چی؟

اگر در هنگام تصویربرداری بخشی از پروژه هایتان عکسی نداشته باشد شما فضای خالی در پروژه دارید چون عکسی وجود ندارد پس در نتیجه دیتای وجود ندارد و عملاً پروژه هایتان گپ دارد

پارامترهای تنظیم دوربین کدام موارد هستند؟

در هنگام تصویر برداری دوربین شما مد های مختلفی مثل M, A, S, Auto دارد در کنارش حتماً باید با Shutter speed, aperture, ISO آشنا باشید به اینها پارامترهای تنظیم دوربین می گویند.

اگر در این دوره شرکت کنیم آیا به دوره های دیگر هم نیاز داریم؟

اگر در این دوره شرکت کنیم آیا به دوره های دیگر هم نیاز داریم؟
همانطور که گفته شد این دوره‌ها مکمل همدیگر هستند و به تنهایی برای شما مفید نخواهند بود.

اگر نخواهیم این تکنیک ها را یاد بگیریم آیا مشکلی برای ما به وجود می آید؟

در ابتدا تا زمانی که با مشکل مواجه نشویم به فکر راه حل نمی افتیم موارد گفته شده در این دوره ها راه حل های چالش های پیش روی شما هستند با گذراندن این دوره رفته رفته خودتان به اهمیت آنچه آموختید پی می برید.